Uman İnşaat

Faliyet Alanları

Faaliyet Alanları ve Çalışma Prensiplerimiz

Uman Yapı, kurumsal firmalar ve taahhüt işlerinde projeye göre yüklenici ve taşeron firma olarak hizmet vermektedir. Üstlendiğimiz tüm projelerin teslim aşamasına kadar tüm sorumluluğunu üstümüze alarak, iş ortaklarımızın yükünü mümkün olduğunca azaltıp, çözüm odaklı çalışma prensibimizi sürdürülebilir şekilde planlıyoruz.

Üstlendiğimiz projelerin planlama ve yönetimi, maliyet kontrolü, zaman çizelgelerinin takibi ve kalite kontrolü gibi önemli unsurları titizlikle ele alır. Bu anlayış ile, projelerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini ve bütçe, süre ve kalite hedeflerinin karşılanmasını deneyimli teknik ofisimizle sağlıyoruz.
Uman Yapı, proje sürecini bünyesinde yer alan deneyimli mühendisler ve mimarlar ile birlikte gerçekleştirmektedir. Projelerimizin, zamanında ve taahhüt edilen şekilde tamamlanması için uygulama öncesi tüm çalışmalar özenle yürütülmektedir. Projenin zamanında teslimi için çok önemli olan planlama süreci, firmamız tarafından iş ortağımız ile birlikte hassasiyetle planlanmaktadır. İnşaat sürecinde iş ortaklarımızın teknik ve uygulama alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve projenin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak temel hedefimizdir.

Projenin zamanında ve taahhüt edilen şekilde, proje tasarımı sürecinde, sürdürülebir mimari dayanıklılık, renk seçimi, aydınlatma planlaması, mobilya seçimi ve düzenlemesi, malzeme seçimi ve temel olan dış ve iç mekanın genel düzeni gibi pek çok önemli detay titizlikle ele alınır. Tasarım aşamasında, estetik ve fonksiyonellik arasında mükemmel bir denge kurulur ve sonuçta çözüm ortaklarının beklentilerini aşan mekanlar oluşturulur.

Uman Yapı projelerinin tasarımından uygulanmasına kadar olan tüm süreçleri kapsayan anahtar teslim hizmetler sunarak, benzersiz ve işlevsel yaşam alanları oluşturma konusunda destek verir. Bu hizmet, hem kendi bünyesinde tasarlanan projeler hem de iş ortaklarımızın özgün konseptlerini gerçekleştirmek için uygulanır.

Proje Uygulama

Projelerin uygulama her aşamasında dikkatli bir şekilde yönetilmesinin, tasarımın yapıya yansımasında büyük öneminin olduğunun farkındayız. Proje tasarımının ve sonrasında yaşam alanının kalitesini yüksek tutmak, çözüm ortaklarımız ve ekiplerimizle birlikte kusursuz bir yapı ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bu sayede projeler başarıyla tamamlanırken bütçe, süre ve kalite hedeflerini de hep en üst noktada tutabiliyoruz.

Taahüt İşleri

İş ortaklarımızla birlikte; profesyonel, güvenilir ve kusursuz bir hizmet anlayışımız ile; sektörde yenilikçi ve vizyon dolu bir firma olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşimize duyduğumuz saygı ile birlikte, sektörde her zaman en iyi olabilmek hedefimizden hiç ayrılmadan her yeni projeden alacağımız tecrübeyi bir sonraki projemize aktararak; ülkemiz ve sektörümüzün hep daha iyisini hak ettiği düşüncesi ile durmadan ve başarı odaklı çalışmaya daima devam edeceğiz.