Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2015 yılında Ankara merkezli olarak faaliyet göstermeye başlayan Uman Yapı, kamu ve özel sektörde uzman kadrosu ile “yüklenici” ve “taşeron” firma olarak hizmet sunmaktadır.

Uman Yapı, bugüne kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan, büyük şehirlerden kırsal alanlara kadar geniş bir coğrafyada pek çok önemli projeye imza atmıştır. Konut, okul, fabrika, hastane, villa, ofis ve restoran inşaatları gibi çeşitli alanlarda hayata geçirdiği tüm projeleri taahhüt edilen tarihte tamamlayarak işindeki titizliğini her daim korumuştur. Aynı zamanda sektördeki geniş deneyimi sayesinde iş ortaklarına her aşamada doğrudan destek sağlayarak projelerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunmuştur.

Uman Yapı’nın özel sektörde bulunan kurumsal şirketlerle iş birlikleri ve Enerji Bakanlığı, Sayıştay, TOKİ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Emlak Konut ve Ankara Büyükşehir Belediyesi gibi önemli kamu kurum ve kuruluşlarının inşaat projelerinde faaliyet göstermesinde önemli rol oynamıştır. Sektörün gelişimine bulunduğu katkılarla hem ülkemizin gelişimine hem de insanlarımızın yaşam kalitesine doğrudan artı değer katlamıştır. Projelerindeki faaliyetlerinin, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uygunluğu projelerinin başarı ile sonuçlandırılmasında önemli paya sahiptir.

Uman Yapı, genç ve dinamik bir yapısıyla sektördeki değişimlere hızla adapte olmaktadır. Güven, kalite ve hız prensiplerine verdiği önemle sektörde daima öncü olma yolunda ilerlemektedir. Her projede müşteri memnuniyetini ve işin kalitesini ön planda tutarak sektördeki öncü pozisyona ulaşmak ve ileriye taşımak için çaba harcamaktadır. Uzman kadro altyapısı ve sahip olduğu bilgi birikimiyle en iyi hizmeti sunmak için her zaman kendini geliştirmektedir.

Uman Yapı, bugün ve gelecekte Türkiye’nin inşaat sektöründeki lider firmalarından biri olma vizyonumuzu sürdürmek ve daha birçok başarılı projeye imza atmak için kararlı hamleler yapmaktadır. Sektöründe müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk konularındaki aksiyonlarıyla farkındalık yaratmaktadır. Bütün faaliyetlerinde yenilikçi ve dikkat çekici işlere imza atarak kalıcı olmayı, geleceğe dayanıklı miraslar bırakarak büyümeyi öncü hedefi belirlemektedir.

İş Güvenliği

İnsanların ve çevremizin sağlığı ve güvenliği, yaptığımız işin tam merkezinde yer almaktadır. Fiziksel veya psikolojik olarak güvenli olmayan durumlara seyirci kalmayı reddederiz. Bizler, değişim yaratanlar ve harekete geçenleriz. Bu durum çevre ve iklim değişikliği için de geçerlidir. Sürdürülebilir çözümleri savunur ve gelecek nesillere bırakacağımız mirastan birbirimizi sorumlu tutarak bu ruhla faaliyet gösteririz.

Çalışma Politikamız

Aldığımız her karar, insanları ve toplumları etkilediği inancı üzerine kurulmuştur. Bu yüzden yaptığımız her işin merkezine insanlığı koyuyoruz. Bu nedenle farklı sesleri ve bakış açılarını bir araya getiriyoruz. Böylece yarattığımız iş herkesin hayatını daha iyi hâle getiriyor. Bu yüzden inşa ettiklerimiz bizim yaşamımızdan çok sonra bile topluma değer katacak. Bu yüzden geleceği yeniden şekillendirmeyi düşünmekten asla vazgeçmiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Uman Yapı olarak, insanların yaşama, çalışma ve bağlantı kurma biçimlerini şekillendirmek için bilgi ve öngörüyü kullanırız. Uzun süredir ülkemizin büyüyen yapı şirketlerinden biriyiz. Müşterilerimiz ve ekip arkadaşımızın kolektif uzmanlığıyla birlikte, yaşam süremizin ötesinde sağlıklı yaşamı destekleyen yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler yaratıyoruz.